Торгові стелажі б/в.

Компанія ТзОВ НВФ «Оптпостач» пропонує б/в стелажі за помірними цінами. В наявності системи стелажів різного розміру, типів і виду, подробиці в телефонному режимі.

14.03.14

ТзОВ НВФ «Оптпостач» пропонує нову послугу – виготовлення брендованих стелажів

ТзОВ НВФ «Оптпостач» пропонує нову послугу – виготовлення брендованих стелажів. На задню панель торгових стелажів за допомогою перфорації наноситься зображення Вашої торгової марки, назва фірми, магазину або логотип, що дозволить більш ефективно та привабливо презентувати товар споживачам. Перфорація можлива для будь-якого виду стелажів; Порошкове фарбування в будь-який колір за бажанням замовника згідно розкладки RAL; Висока якість; Помірна ціна; Швидке виконання замовлення; Об’єм замовлення – від 1 од.

28.03.13

Торгові стеллажі Cash&Carry ТМ Рістел

Торгові стелажі Cash&Carry ТМ Рістел використовуються для обладнання магазинів, супермаркетів та гіпермаркетів, в яких торгові площадки одночасно є і складом. Стелаж Cash&Carry ТМ Рістел має оригінальну конструкцію, яка поєднує в собі властивості як складських стелажів для піддонів, так і поличкових торгових стелажів. На полицях стелажів створені спеціальні бар’єри для розміщення цінників.

10.03.13

 

 

 

ГОЛОВНАКАТАЛОГПАРТНЕРГАЛЕРЕЯГОСТЬОВАКОНТАКТИ

2011-2015 © Оптпостач
E-mail Рус Укр